Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

Господарське право

господарське правоПідприємцям нині нелегко! Доводиться постійно поглиблюватись в законодавчі новації та тримати руку на пульсі. Найпоширенішими для підприємців питаннями є якість складеного статуту ТОВ і договору, який би максимально відображав їх інтереси і захищав права при виникненні спірних ситуацій. Ці важливі документи є передовими в процесі формування стабільного бізнесу і прибуткового партнерства.

Хочете прибуткову справу – поставтеся відповідально до оформлення документів по підприємству.

Варто приділити окрему увагу складанню договорів. У цьому питанні краще перекласти відповідальність на плечі професійного юриста. Юридично правильний договір – це страховка законних прав та інтересів підприємства і його власника. Адже головна ланка бізнесу – взаємодія з третіми особами, а в таких відносинах часто бувають ризики (втрата прибутку, обман, недобросовісність контрагента, конкуренція та інше).

Якщо Ви маєте намір відкрити бізнес, підстрахуйте себе з юридичного боку в наступних питаннях: складання статутної документації по всім нормам і правилам для реєстрації підприємства в державних органах, підготовка документообігу підприємства.

Якщо Ви успішно відкрили бізнес, тоді юристи Юридичної компанії «Aditum» на основі успішного особистого досвіду зможуть запропонувати Вам наступні послуги:

1. Складання юридично правильної договірної і проектної документації.

Юридична компанія «Aditum», пропонує послуги зі складання наступних договорів: купівля-продаж; надання послуг; поставка продукції, товарів; договір підряду; договір ліцензії та інші договори в сфері інтелектуальної власності; ЗЕД контракти; інші договори в сфері господарських правовідносин.

2. Аналіз вищезазначених договорів.

3. Формування запитів і офіційних листів для надання інформації в державні органи. Ця послуга є актуальною, коли трактування певного закону вельми спірне, або воно взагалі відсутнє для конкретного питання. Виходом з цієї ситуації є запит до відповідних держорганів із метою офіційного роз’яснення проблемного питання.

4. Консультації з питань, які виникають в сфері господарських відносин.

5. Написання юридично сильних претензій контрагентам, коли ті відхиляються від виконання умов договору.

6. Підготовку позовів та інших процесуальних документів.

Крім того, Юридична компанія «Aditum», надає послуги в наступних питаннях: представництво інтересів підприємств, як в органах державної влади, так і в інших організаціях і установах, де це необхідно; представлення інтересів підприємства в судових органах будь-якої інстанції; реєстрація ТОВ та його структурних підрозділів, а також ПП (приватного підприємства); внесення змін до ТОВ та його структурних підрозділів; отримання ліцензій та іншої дозвільної документації.

Юридична фірма «Aditum», додатково проводить підготовку: дисклеймерів (відмов від відповідальності за несподівані наслідки в зв’язку з взаємодією), складання умов акції, написання зразків для згод на обробку персональних даних, а також політику конфіденційності підприємства.