Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

Конкурентне право

 

конкуренціяКожне підприємство стикається у своїй діяльності з конкуренцією. Завдання кожного підприємства вистояти в конкурентній боротьбі і не втратити своїх позицій на ринку. Ще одним завданням підприємства є не допустити в своїх діях порушень законодавства в сфері конкуренції (іншими словами – не використовувати недобросовісну конкуренцію). Крім того, підприємство може зіткнутись з таким явищем, як сайти з відгуками, які збирають негативні відгуки, щоб шантажувати підприємство. Мало хто знає, що одним з методів боротьби з такими шантажистами є скарга в Антимонопольний комітет.

Юридична компанія «Aditum» пропонує наступні послуги для бізнесу: аналіз упаковки на достатність і точність інформації про товар; аналіз рекламних матеріалів на достатність, точність і правдивість інформації, відсутність порівняльної реклами;  складання умов акції; складання та супровід скарг до Антимонопольного комітету.

Якщо ж Ваша компанія отримала запит від Антимонопольного комітету України про надання інформації, то без досвідчених юристів Вам не обійтися, тому що ігнорування таких запитів або не надання інформації може призвести до штрафів. У разі, якщо компанія заплатить штраф за ігнорування запиту Антимонопольного комітету, їй все одно доведеться надати запитувану інформацію.

 

Виходячи з цього, в інтересах компанії надати запитувану інформацію та зробити це не на шкоду компанії. Фахівці компанії «Aditum» мають успішний досвід супроводу компаній в процесі надання інформації органам Антимонопольного комітету України і готові надати Вам наступні послуги: відповіді на запити в надання інформації, відповіді на рекомендації АМКУ, оскарження рішень АМКУ.