Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

ЗМІНА ВІДОМОСТЕЙ ФОП

 

В роботі ФОП бувають ситуації, коли змінюється інформація, яку Ви використовували при реєстрації ФОП. Наприклад, у Вас змінилася адреса, але Ви не знаєте, що з цим робити? Юридична компанія «Aditum» надає наступні послуги по зміні відомостей ФОП (внесення змін до ЄДР):

Зміна прізвища/ імені ФОП

При зміні прізвища чи імені ФОП необхідно вносити зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (надалі по тексту – “ЄДР”). Для внесення змін необхідно надати нам нотаріальну довіреність.

Зміна прописки ФОП

raznica megdy chp i ooo 300x225 - Перереєстрація ФОПЯк відомо, ФОП має прив’язку до місця прописки фізичної особи, тому в разі внесення змін до адреси фізичної особи – підприємця, необхідно повідомити держреєстратора про цей факт. Крім того, бувають випадки, коли ФОП не мав прописки при реєстрації. Проте, через деякий час він переїхав і зміг прописатись, нову адресу необхідно внести до ЄДР. Крім того, якщо Ви платник ПДВ або єдиного податку, потрібно отримати оновлений Витяг з реєстру платників Єдиного податку. Для внесення змін нам необхідна довіреність з новою адресою ФОП.

Зміна КВЕД/ Додавання КВЕД

Наприклад, Ви вирішили розширити свою діяльність, але у Вас немає потрібного КВЕД. Сьогодні додавання КВЕД для ФОП – це питання, яке вирішується досить швидко. Для внесення змін необхідно надати наступні документи та інформацію: нотаріальну довіреність і перелік КВЕДів.

Внесення контактної інформації

Якщо у Вас виникла необхідність додати номер телефону або електронної адреси, ми готові Вам в цьому допомогти. Для внесення змін необхідно надати нотаріальну довіреність і актуальну контактну інфомацию.

Реєстрація книги щодо Єдиного податку

Якщо у Вас закінчилася або загубилася книга з обліку доходів, ми, також, можемо допомогти зареєструвати нову.