Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

Любая картинка для данного раздела

Отримання іпн (ідентифікаційного коду) для іноземця

 

Юридична компанія «Aditum» пропонує свої послуги з отримання ІПН (ідентифікаційного коду) для іноземця. Відзначимо, що ІПН може стати в нагоді для працевлаштування, реєстрації та ведення бізнесу в Україні.

Для замовлення послуги з отримання ІПН для іноземця потрібно надати наступні документи: копія паспорта іноземця + його нотаріальний переклад, нотаріальне доручення на отримання ІПН.

Вартість наших послуг з отримання ІПН – 700 грн.
Примітка: у вартість послуг Юридичної компанії «Aditum» не входять витрати по виготовленню печатки; нотаріальні послуги; вибір системи оподаткування; переклад з української на іншу мову і інші додаткові витрати.

Реєстрація ТОВ

 

Юридична компанія «Aditum» пропонує свої послуги з реєстрації ТОВ. Іноземець нарівні з громадянами України має право бути засновником ТОВ і претендувати на працевлаштування в цьому ТОВ. Але є маленький нюанс. Працевлаштовувати іноземця без отримання дозволу на працевлаштування заборонено законодавством України, так само, як і ТОВ не може існувати без директора. Тому якщо іноземець хоче бути директором створеної ним ТОВ, необхідно зробити на певний час громадянина України директором ТОВ, а після необхідно отримати дозвіл на працевлаштування іноземця – засновника і провести зміну керівника ТОВ. Зауважимо, що даний нюанс не стосується іноземців, які мають посвідку на постійне проживання в Україні. Крім того, засновником українського ТОВ має право бути юридична особа – нерезидент, у якого не менше двох засновників.

Перелік необхідних документів та інформації для замовлення послуги з реєстрації ТОВ: нотаріальна довіреність від засновників – фізичних осіб, ІПН (якщо засновник – фізична особа) і паспортні документи засновника (засновників), назва ТОВ, КВЕДи або опис того, чим буде займатися ТОВ, розмір статутного капіталу ТОВ, паспорт і ІПН директора ТОВ, контактна інформація (телефон і е-мейл), система оподаткування (можемо підібрати і ми).Якщо засновником планує стати юридична особа, яка зареєстрована за межами України, додатково необхідно надати: Витяг з торгового / судового / банківського реєстру, протокол загальних зборів про створення ТОВ на території України, нотаріальну довіреність на підписання установчих документів та реєстрації на території України. Всі документи повинні бути апостильовані або легалізовані і мати нотаріальний переклад.

Если учредителем планирует стать юридическое лицо, которое зарегистрировано за пределами Украины, дополнительно необходимо предоставить: Извлечение из торгового/судебного/ банковского реестра, протокол общего собрания о создании ООО на территории Украины, нотариальную доверенность на подписание учредительных документов и регистрации на территории Украины. Все документы должны быть апостилированы либо легализированы и иметь нотариальный перевод.

Вартість наших послуг з реєстрації ТОВ від 4000 грн.
У вартість входить: складання статуту і протоколу відповідно до вимог законодавства України; супровід у нотаріуса; державна реєстрація ТОВ, подача повідомлення в податкову про прийом на роботу директора, реєстрація платником ПДВ / єдиного податку. Додатково можна замовити послугу із супроводу перекладача у нотаріуса (англійська мова).

Примітка: : У вартість послуг Юридичної компанії «Aditum» не входять витрати по виготовленню печатки; нотаріальні послуги; вибір системи оподаткування; переклад з української на іншу мову і інші додаткові витрати.[/vc_column_text]

Реєстрація ФОП

 

Іноземці, які мають посвідку на тимчасове / постійне проживання з пропискою та ІПН мають право реєструвати ФОП. Юридична компанія «Aditum» пропонує свої послуги з реєстрації ФОП. Для замовлення послуги необхідно надати наступні документи: посвідка на тимчасове / постійне проживання з пропискою та ІПН, паспортні документи іноземця, нотаріальна довіреність і її нотаріальна копія, КВЕДи або опис діяльності, якою планує займатися іноземець, контакти, обрана система оподаткування (можемо підібрати і ми).

Вартість наших послуг з реєстрації ФОП становить від 1500 грн. У вартість наших послуг не входять вартість нотаріальних послуг та інші видатки. Також, підбір системи оподаткування здійснюється за окрему плату. Додатково можна замовити послугу із супроводу перекладача у нотаріуса (англійська мова).