Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

РЕЄСТРАЦІЯ ФОП В УКРАЇНІ

 

Вітаємо Вас, майбутній підприємець! У Вас виникло питання: як зареєструвати ФОП? Дозвольте Вас проконсультувати в цьому питанні!

 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ?

 

реєстрація фопПерш за все, відзначимо, що реєстрація СПД відбувається за місцем прописки майбутнього ФОП. Але що ж робити, якщо:

Варіант 1 – у Вас немає прописки;

Варіант 2 – Ви зареєстровані на окупованій території або в анексованому Криму та у Вас немає довідки переселенця;

Варіант 3 – Ви іноземець і не встигли отримати посвідку на проживання.

Вихід є, достатньо мати адресу фактичного місця проживання, куди і буде зареєстрований Ваш ФОП.

Проблеми, з якими стикаються підприємці при реєстрації! : відсутність знань у профільному законодавстві, коректний вибір КВЕДів, великий обсяг документів при реєстрації ФОП і трата часу на їх оформлення.

В ЧОМУ Ж ПЕРЕВАГА ЗВЕРНЕННЯ В НАШУ ЮРИДИЧНУ КОМПАНІЮ?

 

Звертаючись в Юридичну компанію «Aditum» наші клієнти отримують ряд переваг. По – перше, Ви отримуєте консультацію професійного юриста. По- друге, Ви економите Ваш час. Вам не потрібно бігати по держустановам, витрачати час на черги, а якщо Ви прописані в іншому місті, не потрібно здійснювати як мінімум 2 поїздки для реєстрації Вашого ФОП. По – третє, ми працюємо виключно з колегами, якій займаються реєстрацією в населеному пункті, де прописаний ФОП, що є більш оперативно, надійно та дає можливість тримати процес реєстрації під контролем

Що потрібно для того, щоб наша юридична компанія мала право реєструвати ФОП в Україні від імені клієнта?

 

Для того щоб отримати можливість перекласти відповідальність за реєстрацію підприємства в Україні на юриста, необхідно надати обов’язковий пакет документів: нотаріальну довіреність на вирішення питань по даній процедурі, КВЕДи або інформацію про те, чим планує займатися замовник, якщо у нього ще немає КВЕДів (юрист допоможе вибрати необхідні), обрану систему оподаткування, контактну інформацію.

Юридична компанія надає гарантію на свою роботу, але не несе відповідальності за роботу держустанов.