Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

Реєстрація ТОВ

 

registracia flp 300x200 - Реєстрація ТОВНа основі свого досвіду, ми визначили найпоширеніші помилки при реєстрації ТОВ. Тому, ми чуємо кожного нашого клієнта і складаємо реєстраційні документи, відштовхуючись від конкретного виду діяльності (бізнесу клієнта), що є дуже важливим. Оскільки саме продумані установчі документи – одна із запорук вдалого старту Вашого бізнесу, незалежно від того, один Ви засновник або Вас кілька. Даний нюанс часто не враховується, і після створення ТОВ виникають проблеми як між учасниками за права на дане ТОВ, так і випадки, пов’язані з недійсністю договорів та первинних документів. Дуже ціно отримати підказки професійного юриста на «старті».

Проблеми, з якими часто стикаються підприємці при реєстрації ТОВ

 

Основні труднощі, з якими стикаються підприємці, реєструючи ТОВ – це помилки в документах, які не дозволяють здійснити цю процедуру. Найбільш важливі документи – це протокол і статут. Неточності і помилки призведуть до відмови в реєстрації.

Також, важливо правильно підібрати КВЕДи. Їх відсутність в реєстрі тягне за собою блокування операцій (адже Ви не можете здійснювати діяльність, яка не вказана в ЄДР). Юрист допоможе правильно підібрати КВЕДи під Ваш бізнес, визначаючи найнеобхідніші. Крім того, важливий і склад установчих документів, адже потрібно до найменших деталей продумати всі нюанси, які можуть виникати у Вашого ТОВ протягом свого існування.

Юридична компанія «ADITUM» займається реєстрацією ТОВ в Киеві та Київській області

 

Деякі наші клієнти, вирішивши пройти шлях реєстрації самостійно, зіткнулися з труднощами. У підсумку, витративши час і гроші, зрозуміли, що в таких питаннях потрібна юридична допомога. Погодьтеся, кожен з нас в чомусь сильний. Більш того, кожен несе відповідальність за те, в чому сильний, адже це його робота. Юридична компанія «Aditum», покладаючи на себе відповідальність вирішення ситуації клієнта, надає 100% гарантії якісного виконання своєї роботи.

Що потрібно для того, щоб відкрити ТОВ?

 

Перший варіант – Ви вирішуєте зайнятися цим питання самостійно, тоді Вам знадобитися багато часу і сил. Крім того, Вам слід розібратися у вимогах, прописаних Законодавцем, продумати всі нюанси роботи Вашого ТОВ від А до Я. Ви повинні добре орієнтуватися в профільному законодавстві, підібрати унікальну назву і, знову ж таки, без допомоги юриста перевірити, чи дійсно вона унікальна, адже якщо вже в реєстрі є ідентична назва ТОВ, то Вам грозить відмова в реєстрації. Крім того, потрібно підібрати правильні КВЕДи, які будуть відповідати діяльності ТОВ, а також скласти статут, щоб він відповідав вимогам законодавства і бізнес процесам.

І другий варіант – звернутися в Юридичну компанію «Aditum», де Ви отримаєте повну юридичну консультацію і перекладете відповідальність за реєстрацію на професійного юриста. Клієнту не варто турбуватися за документи для реєстрації ТОВ або за сам процес, юрист поетапно буде консультувати замовника по факту його просування.

У підсумку, замовник отримує: якісну консультацію, оперативне відкриття ТОВ, пакет документів для успішного старту роботи ТОВ.

Додатково, Ви зможете замовити послуги по повідомленню про прийом на роботу директора і виготовленню печатки. Неповідомлення податкових органів про прийом на роботу співробітника чревате наслідками у вигляді штрафу, оскільки директор теж вважається найманим працівником, навіть якщо їм є і один із засновників ТОВ. Тому повідомлення про прийом на роботу директора є обов’язковим.