Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ

 

ліквідація ТОВОстаннім часом зріс попит на послугу «ліквідація ТОВ». Пов’язано це з багатьма факторами, зокрема зі складною економічною ситуацією в Україні. Не останню роль, зіграв обов’язок по подачі структури власності. Так, адже обов’язок по подачі структур власності лежить і на юридичних особах, які перебувають в режимі так званої «сплячки». Під режимом «спячка» мається на увазі, ТОВ без діяльності та директор один із засновників без виплати заробітної плати (деталі з оформлення директора без виплати заробітної плати можна знайти за посиланням).

 

Не подача структур власності загрожує накладенням штрафів на керівників ТОВ (детальніше про структуру власності Ви можете прочитати за посиланням). При цьому сплата штрафів не звільняє від обов’язку подачі структури власності.

 

А ось подача, навпаки, сприяє виникненню витрат на нотаріальні послуги з засвідчення копій паспортів кінцевих бенефіціарів, а також видачі нотаріальної довіреності, якщо подача буде через представника. Через вищевказані причини, власники бізнесу задаються питанням: «а може взагалі ліквідувати ТОВ?».

 

ЕТАПИ ЛІКВІДАЦІЇ ТОВ

Перший етап – ухвалення рішення про ліквідацію ТОВ. Відповідно до ст. 34 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», рішення про ліквідацію ТОВ приймається 3/4 голосів учасників ТОВ. Рішення підлягає нотаріальному засвідченню.

 

Другий етап – повідомлення реєстраційного органу про прийняте рішення. Директор ТОВ (або уповноважена ним особа) зобов’язаний подати нотаріально засвідчене рішення держреєстратору. Якщо держреєстратор не має зауважень до поданого рішення, він вносить відомості про перебування ТОВ в стані припинення до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.

 

Третій етап – повідомлення податкового органу про ліквідацію ТОВ та подання ліквідаційної звітності, проходження перевірки у контролюючих органах. Результатом цього етапу стане Довідка про проведення перевірки (у разі відсутності порушень) або податкове повідомлення-рішення (якщо є порушення). Якщо ТОВ отримало ППР (зі штрафними санкціями), воно оплачує штрафи чи оскаржує результати перевірки.

 

Четвертий етап – здача документів до архіву та отримання довідки з архіву про прийом документів.

 

П’ятий етап – подання держреєстратору заяви про ліквідацію ТОВ та довідки з архіву.

 

Також, зазначимо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями та воєнним станом в Україні, податковий орган має право здійснювати перевірки з 2017 року (за умови, якщо у Вас ще не було комплексної перевірки). Це означає, що Вам необхідно мати всю первинну документацію, пов’язану з господарською діяльністю ТОВ. Якщо таку документацію було втрачено, то зайнятися її відновленням. Якщо відновлення проблематичне, тоді варто задуматися про «експрес – ліквідацію ТОВ».

 

Як Ви розумієте, ліквідація ТОВ є об’ємним процесом, який вимагає чимало Вашого часу. Ми це розуміємо та запроваджуємо нову послугу – «ліквідація ТОВ». У нас Ви можете замовити як повідомлення реєстраційного органу про рішення про ліквідацію ТОВ, так і послугу «ліквідація ТОВ під ключ» зі складанням та поданням ліквідаційної звітності досвідченим бухгалтером.


Юридична компанія «ADITUM» займається ліквідацією ТОВ в Киеві та Київській області

ПАКЕТ «БАЗОВИЙ» ПАКЕТ «СТАНДАРТ»: ПАКЕТ «ПРЕМІУМ»
Повідомлення реєстраційний орган щодо рішення учасників про ліквідацію ТОВ. Супровід перевірок ТОВ;

Складання та подача ліквідаційної звітності;

Передача документів в архів;

Повідомлення реєстраційний орган про завершальний етап ліквідації ТОВ.

Включає в себе пакети «базовий» і «стандарт».
Вартість 1500 грн.* Вартість від 10000грн.* Вартість від 11500 грн.*

 

*У вартість не входять вартість нотаіральних послуг, послуг архіву, оскарження результатів перевірки та можливі штрафи