Пн - Пт 9:00 - 19:00

Сб-Нд за попередньою домовленістю

(096) 561-66-08

Адреса: м Київ, вул. Глибочицька, 72, оф. 321.

(063) 733-19-16

Facebook

Перереєстрація ТОВ

 

товВ процесі своєї господарської діяльності кожне ТОВ стикається з необхідністю внесення змін до установчих документів або до відомостей про юрособу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі по тексту – “ЄДР”).

 

Юридична компанія «Aditum» пропонує Вам наступні послуги з перереєстрації ТОВ:

Зміна найменування ТОВ

Зміна назви ТОВ практично ідентична первинній реєстрації ТОВ в зв’язку з низкою причин: по-перше, змінюється статут ТОВ, який повинен відповідати чинному законодавству; по-друге, потрібен протокол, яким учасники ТОВ затверджують нову редакцію Статуту ТОВ; по-третє, робиться нова печатка ТОВ.

І нарешті, отримується новий пакет документів зі змінами, а саме: Виписка з ЄДР;  Витяг з реєстру платників єдиного податку / ПДВ.

У комплекс послуг Юридичної компанії «Aditum» зі зміни найменування ТОВ входить: підготовка необхідного пакету документів; супровід підписання статуту і протоколу у нотаріуса; реєстрація зміни найменування ТОВ; послуги з виготовлення основної печатки; отримання актуальних документів.

Зміна участників ТОВ

Зміна учасників ТОВ відбувається в наступних випадках: вихід учасника з ТОВ, продаж частки в статутному капіталі засновника, смерті одного з учасників, примусове виключення учасника.

У комплекс послуг Юридичної компанії «Aditum» щодо внесення змін до складу учасників ТОВ входить: розробка необхідних документів; супровід підписання документів у нотаріуса; реєстрація зміни складу учасників ТОВ.

Зміна розміру статутного капіталу ТОВ

В процесі своєї діяльності підприємство може зіткнутися з необхідністю збільшити або зменшити розмір статутного капіталу. На сьогоднішній день збільшення частки в КК ТОВ відбувається в 2 етапи:

1 етап – протокол про намір збільшити статутний капітал і внесення коштів в банк;

2 етап – затвердження нового розміру статутного капіталу та його реєстрація.

У комплекс послуг Юридичної компанії «Aditum» зі зміни розміру статутного капіталу ТОВ входить: розробка статутних документів; супровід підписання документів у нотаріуса; реєстрація зміни розміру статутного капіталу.

Зміна директора ТОВ

Рішення про звільнення директора приймається засновниками і оформляється протоколом, підписи на протоколі підлягають нотаріальному посвідченню та оформляються на спеціальних бланках. Після оформлення протоколу потрібно зареєструвати зміни до ЄДР та здійснити комплекс дій, пов’язаних з податковими органами.

Крім того, деякі ТОВ стикаються з ситуацією, коли ТОВ на якийсь період зупиняє свою господарську діяльність. Звісно платити зарплату і податки директору, як найманому працівникові, немає можливості. Виходом з цієї ситуації є призначення учасника ТОВ виконувачем обов’язків директора без укладення з ним трудового договору. Наші юристи допоможуть Вам оформити це грамотно задля уникнення в подальшому претензій податкових органів.

У стандартний набір послуг Юридичної компанії «Aditum» по зміні директора ТОВ входить: складання протоколу учасників ТОВ про зміну директора; при необхідності, складання нової редакції статуту; подача повідомлення про зміну директора в податкові органи; супровід підписання документів у нотаріуса; реєстрація зміни директора.

Зміна юридичної адреси ТОВ

У комплекс послуг Юридичної компанії «Aditum» зі зміни юридичної адреси ТОВ входить: розробка статутних документів; супровід підписання документів у нотаріуса; подача / отримання документів.

Внесення/ Зміна КВЕДів ТОВ

Тут варто зазначити, що бувають два варіанти зміни КВЕД ТОВ:

1. наявність даного КВЕД в статуті, тоді ТОВ може відбутися одним протоколом і подачею заяви з протоколом реєстратору;

2. в статуті немає необхідного КВЕД, тоді необхідно затверджувати нову редакцію Статуту відповідно до вимог чинного законодавства, складати протокол, подавати реєстратору.

У комплекс послуг Юридичної компанії «Aditum» по даному пункту входить: складання протоколу учасників ТОВ про зміну КВЕД; супровід підписання документів у нотаріуса; подача / отримання документів.

В комплекс услуг Юридической компании «Aditum» по данному пункту входит: составление протокола участников ООО о КВЭД; сопровождение подписания документов у нотариуса; подача / получение документов.

Зміна контактної інформації ТОВ

Терміни та вартість послуг з перереєстрації ТОВ залежать від обсягу робіт і обговорюються в кожному випадку окремо.

Приведення статуту ТОВ у відповідність Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який кардинально змінює правила функціонування ТОВ. Статути, які не відповідають положенням нового Закону потрібно привести у відповідність. До 17 червня 2019 року, ТОВ звільняються від держмита за приведення статуту ТОВ у відповідність.